Adres do zwrotu:

FASHION Gallery
ul. Białówny 2/22
15-437 Białystok

Zgodnie z prawem Klient ma prawo dokonać zwrotu towaru bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. W celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktów klient powinien obchodzić się z nimi i i sprawdzać je tylko w taki sam sposób w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym.

Możliwe formy zwrotu:

W ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania towaru, nastąpi zwrot pieniędzy na konto podane w formularzu lub e-mailu.
  1. Wydrukuj i uzupełnij formularz zwrotu dostępny do pobrania w linku obok tekstu, włóż go do paczki razem ze zwracanym ubraniem i wyślij na adres podany powyżej.
  2. Uzupełnij formularz zwrotu, który znajduje się poniżej, włóż zwracane ubrania do paczki, na paczce napisz numer zamówienia, którego dotyczy zwrot i wyślij na podany powyżej adres.
  3. Wyślij e-mail na adres [email protected], w temacie wpisując „Zwrot zamówienia nr…”. Napisz jaki towar zwracasz, ile sztuk oraz imię, nazwisko i adres skąd wysyłasz paczkę. W treści maila koniecznie podaj numer konta na jaki mamy zwrócić pieniądze. Następnie spakuj zwracane ubranie do paczki, na paczce napisz numer zamówienia, którego dotyczy zwrot i wyślij na podany powyżej adres.

Pobierz formularz zwrotu PDF

W ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania towaru, nastąpi zwrot pieniędzy na konto podane w formularzu lub e-mailu.